boxed
color
#666666
http://www.serelelektrik.com.tr/wp-content/themes/Dunyatasarim/
http://www.serelelektrik.com.tr/
#26ade4
style2
+90 212 254 91 60
Bayrampaşa / İSTANBUL

Hakkımızda

Hoşgeldiniz!

Serel Elektrik 1987 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Kaliteli ve estetik ürün anlayışıyla yola çıkan firmamız yurtiçinde ve yurtdışında yaptığı faaliyetlerle başarıyı yakalamış, sizlerden gelen taleple ve sizlerin desteği ile her geçen gün çeşitlerini ve kalitesini arttırarak yoluna devam etmektedir.

Firmamız ürettiği her türlü ürün ve hizmette küresel rekabeti hedefleyen yönetim anlayışı ile toplumsal sorumluluklarını eksiksiz biçimde yerine getirmektedir.

Evrensel yönetim prensipleri ve ülkemizin sahip olduğu temel değerlerine uygun liderlik ilkeleri ile güç ve istikrarı daha da kurumsal bir çerçevede, daha etkin biçimde kullanma hedefi ile ilk günkü kadar amatör bir ruhla ama daha profesyonel bir anlayışla daha da güçlenerek yenilenmekteyiz.

hakkimizda

Değerlerimiz

  1. GÜVENİLİRLİLİK: Çalışanlarımızı , müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaf, uzun süreli,yapıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütür,
    onlara güvenir ve onlardan da bize güvenmelerini bekleriz.
  2. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Sunduğumuz hizmet ve çözümler , müşterilerimizin verimliliğini artırarak,hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını ve büyümelerini amaçlar.
  3. BAŞARI AZMİ: Tüm faaliyet alanlarımızda standardı belirler , en iyi olmayı amaçlar,daima daha iyiyi yaparak farklı olmayı hedefleriz.
  4. YENİLİKÇİLİK: Sürekli kendimizle yarışarak,yenilikçiliğin gücüne inanırız.
  5. GİRİŞİMCİLİK: Sürekli olarak en yükseği hedefler,yeni fikirler ve iş alanları üretiriz.

 

Misyonumuz

  • Yenilikçi ve girişimci ruhuyla, üstün nitelikli ürün ve hizmetler sunarak sektöründe sürekli tercih ve takip edilen bir firma olmaktır

 

Vizyonumuz

  • Farklı bakış açısıyla kalıcı üstünlükler sağlamak.
scroll
Yükleniyor...
link
#6E787E
on
fadeInUp
loading
#6E787E
off